Společná kandidátka na městskou část Brno-sever:

Severní vítr – TOP 09, Spolek Brno-sever a nezávislí

Č.TitulJméno a příjmeníTitulVěkČlenstvíPovoláníBydliště
1Mgr.Jindřich Cinka34TOP 09právník, majitel čajovny, kavárny a ludotéky, místopředseda Spolku Brno-severBrno-sever, Černá Pole
2Ing.Erik Měkyna44TOP 09předseda Spolku Brno-sever, provozovatel DnešníBrno.cz, ekonom, IT odborníkBrno-sever, Husovice
3Ing.Jiří Siblík56TOP 09stavební manažer, konzultant ve stavebnictvíBrno-sever, Soběšice
4Bc.Jiří Němec36BEZPPmístostarosta TJ Sokol Soběšice, odborník na marketingovou komunikaciBrno-sever, Soběšice
5Karel Pelikán19TOP 09místopředseda Spolku Brno-sever, člen předsednictva TOP týmu, studentBrno-sever, Lesná
6Mgr.Hynek CíglerPh.D.32TOP 09vysokoškolský učitel, výzkumník, psychometrik, člen Sdružení přátel J. FoglaraBrno-sever, Černá Pole
7MUDr.Martina Coufalová48BEZPPlékařkaBrno-sever, Lesná
8JUDr.Libor Konečný58TOP 09advokátBrno-sever, Soběšice
9Ing.Petr Galasovský25TOP 09stavební ekonom, hejtman Českého florbalu pro Jihomoravský krajBrno-sever, Husovice
10MUDr.Jaroslava Veselá61BEZPPpraktická lékařkaBrno-sever, Černá Pole
11Ing.Neklan Coufal50BEZPPekonomBrno-sever, Lesná
12Ing.Michal Hušek61TOP 09manažer Českých drah, člen Muzea průmyslových železnicBrno-sever, Zábrdovice
13Bc.Michal Dovrtěl27TOP 09UX/UI designer, grafik, místopředseda spolku FIT Monster TeamBrno-sever, Lesná
14MUDr.Hana Munteanu46BEZPPlékařka endokrinologieBrno-sever, Černá Pole
15Ing.Petr Vodička26TOP 09výrobní inženýr, člen Spolku Brno-severBrno-sever, Černá Pole
16MDDr.Karolína Štarhová26BEZPPzubní lékařkaBrno-sever, Černá Pole
17Alice NěmčanskáDiS.30BEZPPmanažerka prodeje, ošetřovatelka koníBrno-sever, Soběšice
18Mgr.Jana Cíglerová29TOP 09psycholožka, skautská vedoucíBrno-sever, Černá Pole
19Ing.Šárka Tomická38BEZPPOSVČ, členka Spolku Brno-sever, grafičkaBrno-sever, Husovice
20Ing.Jindřich Dermíšek36BEZPPprojektový manažerBrno-sever, Černá Pole
21Lukáš Grygarčík23TOP 09specialista prodeje, člen Spolku Brno-severBrno-sever, Černá Pole
22Bc.Martina Snášelová23BEZPPweb designerBrno-sever, Lesná
23Filip Vicherek23BEZPPstudent Právnické fakulty MUBrno-sever, Černá Pole
24Marek Hlavička20BEZPPstudent architekturyBrno-sever, Lesná
25Miroslava Němečková66TOP 09seniorka, členka Spolku Brno-severBrno-sever, Husovice
26Jaroslav Lacina25BEZPPOSVČBrno-sever, Lesná
27Vlastimil Launa49BEZPPzaměstnanec České poštyBrno-sever, Černá Pole
28Vojtěch Coufal18BEZPPstudent, dobrovolný vodní záchranářBrno-sever, Lesná
29Tomáš Pánek20BEZPPstudent FSS MUBrno-sever, Černá Pole
30Bc.Tereza Suchá25BEZPPpracovnice v gastronomiiBrno-sever, Soběšice
31Patrik Neshyba27BEZPPsprávce sítěBrno-sever, Lesná
32Pavlína Komárková52BEZPPreferentka v pojišťovněBrno-sever, Lesná
33Hana Němcová68BEZPPseniorkaBrno-sever, Lesná
34Patricie Hermanová27BEZPPOSVČ, DTP pracovnice, umělkyně, členka Spolku Brno-severBrno-sever, Husovice
35Jan Komárek44BEZPPOSVČBrno-sever, Lesná